giełda rolna


reklama


materiały budowlane


morze


bieszczady


opony
 

Kursy nurkowania - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Kursy   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Octopus Dive

Opis:

Centrum Turystyki Nurkowej Octopus Adventure i szkoła nurkowania - Octopus Dive powstały w 2001. Zaczynaliśmy na Warszawskim Żoliborzu na basenie OSiR. Od 2 marca 2005 działa również drugie centrum szkoleniowe, turystyczne i sklep nurkowy na Warszawskim Ursynowie a w 2006 roku otworzyliśmy dwie kolejne lokalizacje - na Bemowie oraz w Wilanowie.
Firma została założona przez Monikę Roguską i Michała Roguskiego początkowo jako centrum nurkowe. Dziś są to trzy centra nurkowe oraz biuro turystyczne posiadające własną koncesje organizatora turystyki oraz ubezpieczenie. Nasze centra nurkowe mają status PADI DIVE CENTER i zostały zarejestrowane pod numerem S-32246.
Wysoki standard świadczonych przez nas usług zapewnia współpraca ze sprawdzonymi partnerami, wybranymi starannie spośród wśród wielu hoteli , biur turystycznych i centrów nurkowych na świecie. NIGDY NIE WYSYŁAMY KLIENTÓW W MIEJSCA GDZIE SAMI NIE BYLIŚMY WCZEŚNIEJ.
Specjalizujemy się w organizacji złożonych programów szkoleniowych, safari i wypraw nurkowych, docieramy do miejsc niedostępnych podczas krótkich, jednodniowych wycieczek. Chcemy pokazać Wam najpiękniejsze miejsca nurkowe, niesamowite zwierzęta oraz najwspanialszą podwodną przyrodę. Każdy wyjazd jest niepowtarzalny i organizowany w taki sposób aby maksimum czasu poświęcić na nurkowania. Podczas wypraw do Azji czy dalekiej Afryki nurkowanie łączymy z kilkudniowym programem objazdowym ( np. Safari w Tanzanii, Świątynie buddyjskie w Bangkoku ). W programy wyjazdów wplatamy też inne atrakcje: rafting, wspinaczki na wulkany, skoki na bungie, czasem rajdy samochodowe ... wszystko to czego każdy z nas nie robi na co dzień.
Naszą załogę stanowią nurkowie i instruktorzy o bardzo dużym doświadczeniu w turystyce i w szkoleniu nowych nurków na wszystkich poziomach, zarówno w nurkowaniu rekreacyjnym jak i technicznym.

Octopus Dive
ul. Wiertnicza 106
02-952 Warszawa

tel. 22-842-85-50
kom. 500-121-601
biuro.wilanow@octopus-dive.pl
ania.urbanowska@octopus-dive.pl
http://www.octopus-dive.pl/

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: robot
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 5
Dodane: 2007.10.03
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj