giełda rolna


reklama


materiały budowlane


morze


bieszczady


opony
 

Kursy nurkowania - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Kursy   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

Następne »

Akademia Podwodna

Opis:

Akademia Podwodna istnieje od 1999 roku. Głównym przedmiotem naszej działalności jest szkolenie płetwonurków. Prowadzimy szkolenia na stopnie podstawowe i zaawansowane, szkolenia "nurkowania technicznego" na innych mieszaninach oddechowych niż powietrze, szkolenia z ratownictwa i pierwszej pomocy oraz wiele innych szkoleń specjalistycznych.

Zajmujemy się organizowaniem wyjazdów turystycznych połączonych z nauką nurkowania oraz uprawianiem nurkowania rekreacyjnego (posiadamy koncesję na prowadzenie działalności turystycznej nr 458 wydaną przez Wojewodę Mazowieckiego). W naszej stałej ofercie znajdują się wyjazdy do najciekawszych miejsc nurkowych na świecie oraz w Polsce.

Prowadzimy sprzedaż sprzętu nurkowego większości renomowanych firm. Jesteśmy przedstawicielem i dystrybutorem na terenie Polski sprzętu nurkowego niemieckiej firmy Seaway. Posiadamy sklep i centrum nurkowe na terenie Warszawy, czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10 - 19, oraz w soboty od 10 do 14. Znajduje się ono przy Wybrzeżu Gdyńskim 2 w Warszawie.

Tworzymy Klub Nurkowy Akademii Podwodnej, który ułatwia dostęp do uprawiania nurkowania osobom nie posiadającym własnego sprzętu, jest miejscem spotkań towarzyskich. Zajmujemy się upowszechnianiem nurkowania jako formy rekreacji "dla każdego". Organizujemy szkolenia dla osób niepełnosprawnych oraz dla młodzieży szkolnej.

Naszą misją jest upowszechnianie bezpiecznego nurkowania, dlatego stawiamy bardzo wysokie wymagania naszej kadrze instruktorskiej.

Akademia Podwodna
ul. Wybrzeże Gdyńskie 2,
01-531 Warszawa.
tel. 022 839 76 86
tel./fax 022 839 92 42
info@akademiapodwodna.pl
http://www.akademiapodwodna.pl/

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: robot
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1
Dodane: 2007.10.03
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj